«Кращий начальник караулу»: рятувальники Херсонщини продемонстрували свої здібності під час змагань

Рятувальники Херсонщини – на варті людської безпеки, тож систематично вдосконалюють  фізичну підготовку! Черговий раз продемонструвати свої вміння видалася нагода під час ІІ-го етапу Всеукраїнського конкурсу «Кращий начальник караулу», що проводився на тренувальному полігоні 11-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Нова Каховка.

До участі у конкурсі було запрошено начальників караулів з усіх районних управлінь херсонського рятувального гарнізону. А змагалися вони у кількох етапах. Серед яких  і , в’язання подвійної рятувальної петлі з одяганням її на потерпілого, закріплення рятувальної мотузки за конструкцію, підйом по штурмовій драбині на 4-й поверх навчальної башти. Не ігнорують й одягання спецформи на швидкість.

Спека не стала на заваді рятувальникам. Вони проявляли себе активно та швидко намагалися виконати поставлені задачі. Представники керівництва запевняють, такі змагання не варто плутати із показовими, вони дійсно проводяться з важливою для рятувальників метою.

Попри гарну фізичну підготовку всіх учасників, за результатами змагань обрали найкращих, яких нагородили медалями та грамотами.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *