Курорти Херсонщини – Скадовськ та Генічеськ в очікуванні масштабної перебудови

Нові паркові зони, готельні містечка та навіть термальний комплекс! Так сучасно можуть виглядати приморські міста Херсонщини вже через десять років. За словами харківського архітектора Ігоря Лялюка, курорти області вже давно потребують кардинального перевтілення, адже окрім моря туристам майже нічого запропонувати. Про це він наголосив у ході презентації результатів проекту «Південне узбережжя України: від дослідження до розвитку».

Аби приморські міста Херсонщини стали дійсно туристичними магнітами, а у відпочиваючих виникало бажання повертатися знов, у ході розробки проекту команда виділила для себе два основних напрямки роботи.

Серед всіх наявних курортів Херсонщини для перевтілення архітектори з різних міст України обрали саме Генічеськ та Скадовськ. Кураторка ГО «Urban Republic» Юлія Манукян запевняє, вибір є цілком очевидний.

Для розробки проектів архітектори спільно з місцевими жителями Генічеська та Скадовська за допомогою онлайн-засобів обирали місця, де у майбутньому можуть з`явитися запропоновані комплекси. Всі одноголосно обрали найбільш занедбані території.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.