Манна каша, печиво та пряники – особливі запити дітей в окупації

Волонтерська команда херсонських медійників допомагає багатодітним сім’ям у Херсоні

З перших днів своєї діяльності, а це кінець березня 2022, волонтерська команда херсонських медійників одним із основних напрямків своєї роботи обрала підтримку багатодітних сімей, – розповідає керівник проєкту «Допомога селам на лінії фронту» Ірина Мєзєнцева. – Саме багатодітні та малозабезпечені сім’ї – це та категорія населення, яка весь час перебувала в окупації в Херсоні та передмісті. Їм складніше всього було виїхати з окупації і матеріально, і фізично. Бо фінансових заощаджень (а виїзд коштував недешево) в таких сім’ях ніколи не існувало, а у багатьох на руках зовсім маленькі діти, інколи немовля, інколи матусі в очікуванні народження дитини”.

У таких сімей завжди й особливі запити: манна крупа, памперси, засоби гігієни. Якщо діти трохи доросліші, завжди просять смаколики – печиво, пряники, ванільні сушки.

Сім’я Юлії Семеняги отримала волонтерську допомогу від проєкту “Допомога селам на лінії фронту”

Діти з багатодітної родини Юлії Семеняги завжди просили побільше макаронів, бо дуже їх полюбляють, особливо з цукром. А ще чай, бо як без нього у довгі вечори восени коли немає світла.

Ми познайомилися з пані Юлею ще весною і весь час підтримували цю сім’ю. Дівчатка та хлопець за час війни дуже подорослішали, завжди допомагають матусі, – далі розповідає Ірина Мєзєнцева. – Сім’я пережила усі тяготи окупації – до них приходили з обшуками, забирали на допити, шукали українських підпільників та партизанів. Цим сильно налякали дітей. Тому зараз ми дуже раді, що завдяки програмі «Гуманітарна солідарність» знову зможемо підтримати цю сім’ю.

Багатодітна родина Тетяни Басаман (усього 5 дітей) отримала волонтерську допомогу від проєкту “Допомога селам на лінії фронту”

Наприкінці жовтня  та на початку листопада 150 багатодітних херсонських сімей отримали підтримку в рамках проєкту «Допомога селам на лінії фронту». Усі продукти у наборі – з довгим терміном зберігання. І це дозволить людям дочекатися того часу, коли у звільненому Херсоні нормально запрацює постачання усіх товарів та відкриються продовольчі магазини.

Проект здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та CARE Deutschland в рамках Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність».

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *