«Монах на кровати»: вірші від отця Авеля презентували у Херсонському художньому музеї

Поєднання поезії та духовності! У Херсонському художньому музеї імені Олексія Шовкуненка відбулася презентація поетичної збірки під назвою “Монах на кровати”. Автором ексклюзивного видання виступає дивовижна світла людина, монах, поет і художник в одній особі – отець Авель.

«Монах на кровати» – перша збірка, що вийшла з-під пера отця Авеля. А надихнув його на нову та незвичайну творчість переїзд з Псковсько-Печерського монастиря, де він пробув 17 років, до мальовничого місця Миколаївської області – Кінбурнської коси.

Кожен вірш, що увійшов до збірки, написаний у традиційному жанрі японської поезії – хоку. За словами заступниці директора з наукової роботи Херсонського обласного художнього музею ім. О.О. Шовкуненка Владислави Дяченко, вони відзначаються філософським змістом.

Так як в основу віршів покладені спостереження за навколишнім світом, головними героями найчастіше виступають тварини, комахи або просто природа. Отець Авель ділиться з присутніми однією з історій написання свого вірша.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.