Оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів

Громадська організація «Спілка журналістів «Альтернатива» в межах грантового проєкту «Підтримка деокупованих сіл Херсонщини», що реалізується в межах програми «Шелтер», що впроваджується МБО «Фонд Східна Європа», за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії через Посольство Королівства Данія в Україні, оголошує відкритий тендер на закупівлю продуктів харчування для підтримки сімей, що постраждали від військового конфлікту.

Дата оголошення про тендер: 07.12.2022 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 12.12.2022 р. включно.

Предметом закупівлі є продовольчі товари виключно українського виробництва у кількості 900 упаковок (пакетів, коробок, банок) кожного товару, а саме:

 1. Олія рафінована, пласт. бут. 0,85-1 л
 2. Макаронні вироби, фасовані, 0,9-1 кг
 3. Рис, фасований, 1 кг
 4. Томатна паста, скляна банка, 480-550 г
 5. Ванільні сушки або пряники, упаковка 500 г
 6. Пшенична крупа, фасована, 1 кг
 7. Цукор, фасований, 1 кг
 8. Горох, половинки фасований, 1 кг

Строк надання товарів: протягом 5 календарних днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме: склад у місті Херсон, Херсонської області.

Закупівлі в межах проєкту здійснюються без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: не є платниками ПДВ, постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення оптової торгівлі, заявлений товар повинен бути у наявності на складі постачальника-учасника тендера у вказаній кількості, постачальник-учасник тендера повинен мати можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір постачання, рахунок-фактура, видаткова накладна).

Для участі у тендері, просимо учасників тендеру надати організатору наступні документи:

 • Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію (для ФОП);
 • Копія документу, що підтверджує податковий статус (для ФОП);
 • Цінову пропозицію або рахунок-фактуру, згідно наведеного вище переліку та кількості товарів, з вказаним найменуванням торгової марки і характеристиками товарів;
 • Інші документи, якщо вважаєте за необхідне.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 • Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 • Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 • Прийнятна (найнижча) ціна, умови оплати – 100% оплата після постачання товарів (можливо у день постачання товару), умови постачання товарів.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected]  до 12:00 години 12.12.2022 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF) надіслані учасником  до 24:00  години 12.12.2021 року включно на електронну адресу [email protected] з поміткою «Тендер».

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 24:00 години 12.12.2022, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом п’яти робочих днів з дати закінчення тендера.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Голова ГО «Спілка журналістів «Альтернатива»                                         Володимир Косюк.

телефон +38067 5551144

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *