Оновлений місцевий парк у с. Любимівка Нововоронцовської ОТГ – подарунок від Благодійного Фонду «НАМ ТУТ ЖИТИ!»

Село Любимівка Нововоронцовської ОТГ відзначає своє 100-річчя. Ювілейну дату як і годиться святкують масштабно. Урочистості розділили на кілька заходів, розпочали з відкриття другої черги місцевого парку, побудованого за сприяння Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» та голови однойменної з фондом партії Геннадія Лагути. Незважаючи на середину робочого тижня людей зібралося чимало.

Сучасний спортивний майданчик із комплексом тренажерів та яскравий надувний батут. І це ще не всі локації, – зазначає голова місцевого осередку політичної партії Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» В’ячеслав Бєлов. Бо втілити задум повноцінно завадила негода останніх тижнів.

Місцеві жителі нашій знімальній групі розповідають, що раніше на цьому місці був занедбаний пустир. Нині ж площу майже в гектар не впізнати. Басейн на відкритому повітрі, поля для пляжного волейболу та футболу, – перша черга парку успішно функціонує вже кілька років та є головним осередком спортивних заходів громади.

Чим саме доповнити вже функціонуючу культурно-спортивну локацію вирішували діти. Для цього їм було запропоновано намалювати, що саме вони хотіли ще бачити у парку. Саме так здійснилася мрія 11-річної Поліни Юрченко, яка вже три роки професійно займається стріт-воркаутом.

А ось на цьому атракціоні рух не спиняється: поки одні діти стрибають, інші катаються на гірці. Своїх емоцій малеча не стримує

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *