Особливі актори інклюзивного театру в Херсоні презентували нову виставу “Задерикуватий півень”

На кілька годин хол обласної бібліотеки імені Гончара перетворився на сцену. Особливі актори інклюзивного театру “Звичайна роль – особливий актор” презентували виставу “Задерикуватий півень”

Режисер-постановник Ірина Корольова розповідає п’єса була поставлена за мотивами однойменного твору українського письменника Богдана Мельничука.

До вже третьої вистави готувалися близько півроку. Ретельно підбирався музичний матеріал, створювали сценічні костюми та декорації. Однак за словами Ірини Кольорової найбільш складним виявився постановочний момент бійки головного героя.

17-річний Богдан Громаков у виставі виконує головну роль. Запевняє, перед виходом на сцену майже не хвилюється та розповідає знімальній групі про свого персонажа.

А ось Наталія Гайдар сьогодні буде на сцені поруч з донькою Марією. Наголошує така арт-терапія важлива як для дітей, так і дорослих.

Учасники інклюзивного театру не приховують, кожного разу виставу обирають складнішу. Зокрема, цього разу персонажі мали довгий час перебувати у так званій «зоні мовчання». Таким чином актори постійно були реагувати на запропоновані обставини. Зазначимо, що херсонський інклюзивний театр є унікальним. Адже аналогів такому творчому колективу наразі в Україні не має

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *