Постраждали від домашнього насильства? У Херсоні працює цілодобовий безкоштовний пункт невідкладної медичної допомоги

Херсонська міська клінічна лікарня ім. Лучанського – медична установа відома чи не кожному херсонцю. Та от про створення у приймальному відділенні кабінету для надання викокваліфікованої медичної допомоги постраждалим від домашнього насильства – інформації бракує.

Невідкладна допомога постраждалим від насильства, запобігання вагітності та лікування інфекцій, які передаються статевим шляхом. Усе із збереженням конфіденційної інформації про особу. Із 2019 року в Херсоні працює цілодобовий безкоштовний пункт невідкладної медичної допомоги за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

Особливістю роботи кабінету медико-психологічної допомоги є повна анонімність пацієнтів. І цей принцип розпочинається ще поза межами будівлі. Для цього в установах облаштовано окремий вхід. Створено і необхідні умови для забезпечення інклюзивного середовища.

Крім самостійного звернення до такого пункту, до нього можна потратити й за допомогою виклику швидкої медичної допомоги, мобільних бригад соціально-психологічної підтримки чи патрульної поліції

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *