Про Поліну Райко мовою коміксів: у Херсоні триває виставка сучасного мистецтва

Тиждень роботи, 15 молодих митців зі всієї України та величезна кількість картин, які складно порахувати. У арт-галереї Freedom представили результати проекту «Zurich 2021: Про Поліну Райко мовою коміксу».

Голова Центру культурного розвитку «ТОТЕМ» Олена Афанасьєва розповідає, від задуму до реалізації проекту пройшло понад півроку. А ось як виникла ідея пояснює так:

Пані Олена додає, навіть не очікували такої зацікавленості від молоді. Тож відбір учасників для воркшопу був дуже складний. Одна з тих, кому вдалося вразити організаторів та потрапити до проекту стала Разіє Болотіна.

Разіє додає, на створення історій у вигляді коміксів надихалася особистістю Поліни Райко, її життєвим та творчим шляхом. Проте зобразити це було не так вже і легко.

Однак молодим митцям це врешті вдалося на відмінно. Адже на виставці представлені роботи різні не лише за змістом та розміром, але й за технікою виконання. Зокрема тут можна побачити лаконічні зображення у вигляді розпису на тканині чи пластилінової аплікації, або цілі історії у графічних замальовках

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.