Проєкт «Волонтерство в окупації» розширює географію

Команда херсонських медійників уже більше ніж півроку займається волонтерством в Херсоні. Ще наприкінці березня вирішили допомагати Станіславській громаді – селам Станіслав, Широка Балка, Софіївка та біженцям з Олександрівки. Це село на межі з Миколаївською областю у березні-квітні було стерте з лиця Землі.

А з 1 серпня розпочався новий етап нашої волонтерської роботи. За підтримки Інституту економічних досліджень та політичних консультацій у рамках програми «Громадськість за демократизацію» ми запустили свій проєкт – «ВОЛОНТЕРСТВО В ОКУПАЦІЇ». Ми вдячні нашим партнерам, які вирішили підтримати нашу команду, особисто підтримати волонтерів, чия робота інколи залишається непоміченою, – розповідає голова ГО «Спілка журналістів «Альтернатива» Володимир Косюк. – Адже щодня наші волонтери фасують продукти, розносять адресно продуктові набори, «рискають» в Херсоні по гуртових базах у пошуках засобів гігієни.

Ще у травні волонтерська команда «Херсон плюс» почала опікуватися Білозерською ТГ. З того часу регулярно допомагали не тільки жителям Білозерки, а й доставляли волонтерську допомогу до Томиної Балки, Новодмитрівки, Надеждівки, Кизомиса, Велетенського, Гончарного. У червні волонтерську допомогу почали отримувати жителі передмістя Херсона – Комишан та Приозерного, а з липня – жителі Музиківської громади.

За час реалізації проєкту «ВОЛОНТЕРСТВО В ОКУПАЦІЇ» за серпень-вересень ми зорганізували й виконали 32 доставки волонтерської допомоги (по 16 у серпні та вересні). У серпні надали волонтерську допомогу 2095 особам. У вересні – 2160 осіб. За 2 місяці разом підтримали 4255 осіб. І ці цифри вражають, – підкреслює Володимир Косюк. – У найближчих планах – доставка продуктів харчування до сіл Снігурівського району Миколаївської області. Снігурівку рф окупувала ще у березні й ситуація в селах на лінії фронту на межі гуманітарної катастрофи. Ми дізналися про це від біженців зі Снігурівського району, які знайшли прихисток в Херсоні. Неодноразово допомагали й цим ВПО, а зараз є можливість доїхати до сіл сусідньої Миколаївщини. Тож працюємо далі і віримо в ЗСУ, у якнайшвидше звільнення й Миколаївщини, й Херсонщини від окупантів.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *