Рейд МНС на водоймах: у Херсоні безпечні для купання лише три пляжи

Не зважаючи на досить затяжний початок літа – купальний сезон вже відкрито. Підтвердженням тому є чимала кількість дорослих та дітей, відпочиваючих поблизу водойм. Тож рятувальники Херсонщини посилили заходи з інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення. На одному з таких рейдів побувала і наша знімальна група. Першим об’єктом для перевірки став пляж «Молодіжний».

Представник Головного управління ДСНС України в Херсонській області Олександр Федоришен зазначає, Молодіжний пляж був прийнятий відповідною міською комісію наприкінці травня та має офіційний дозвіл на роботу.

Фахівець наголошує, однією з головних умов відкриття пляжу є попереднє обстеження річкового дна водолазами. Це важливо в першу чергу через те, що багато відпочиваючих полюбляють стрибати у воду з пірсів або мостів.

А це вже територія колишнього пляжу «Лілея», який наразі не має жодних умов для безпечного купання. Це місце вже давно занедбане: пісок брудний і засмічений, а річкове дно захаращене великою кількістю водоростей та небезпечних предметів

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *