Рейдерська атака на ПСП “Ушба”: підозрювані готові дати свідчення проти організатора

Хуліганство, викрадення авто, незаконне позбавлення волі та нанесення тілесних ушкоджень із застосуванням зброї. Саме так у Кримінальному кодексі України кваліфікують гучні події середини квітня 2016 року, коли на ПСП «УШБА» Новотроїцького району, було здійснено спробу рейдерської атаки.

З того часу минуло вже 5 років, з яких 4 триває судовий розгляд. Зміна адвокатів, неявка сторони захисту у судове засідання та хвороба підозрюваних Адвокат потерпілих Артем Клименко наголошує, через ці причини тільки в 2021 році не відбулося жодного розгляду справи по суті. Нині ж, ситуація знову повторюється.

Зазначимо, що під час судового засідання адвокат підозрюваних Скрипника та Чижова заявив про клопотання з надання свідчень її підзахисними. Поспілкувалися вони і з нашими журналістами.

Обидва обвинувачених не приховують, хвилюються за свої родини. Адже через рішення дати свідчення, їх рідним може загрожувати небезпека. Пояснюють чоловіки і обставини ситуації, внаслідок чого вони опинилися на лавці підсудних.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *