Тривають ремонтні роботи нового приміщення ЦНАПу на Суворова, 39

У будівлі колишньої дитячої поліклініки, що по вулиці Суворова 39 повним ходом триває капітальний ремонт. Вже незабаром тут відкриють новий відділ Центру надання адміністративних послуг. Як працюють робочі та чи вкладаються у зазначені терміни – наша знімальна група проінспектувала це разом з міським головою Володимиром Миколаєнко.

Володимир Миколаєнко наголошує, діючий наразі в міськради відділ реєстрації місця проживання фізичних осіб не може забезпечити комфортні умови для отримання відповідних послуг. Херсонці не раз скаржились на довжелезні черги і згаяний час.

Зі слів очільника міста, необхідне приміщення обирали протягом року. Шукали достатню квадратуру та зручну транспортну розв’язку. Поміж кількох варіантів обрали будівлю в історичній частині міста, яка вже довгий час пустувала. Начальник Управління капітального будівництва Денис Холодов зазначає приміщення лікарні довелось кардинально перебудовувати.

Аби створити сучасний простір формату «бек-офіс» будівельники демонтували велику кількість очеретових перетинок, які розділяли єдине приміщення будівлі на декілька маленьких кімнат. Також одне з центральних вікон було замінено на дверний прохід у внутрішній двір будівлі

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *