У Херсоні планують модернізувати освітлення на 84 вулицях
Сучасне та якісне вуличне освітлення. Вже незабаром давня мрія усіх без винятку херсонців може стане реальністю. Адже відповідний кредитний проект міської влади з фінансовою корпорацію NEFСO вийшов на передостанні договірні етапи.
Керівник робочої групи з питань залучення інвестицій по впровадженню проектів Інна Трибух зазначає, робота з підвищення енергоефективності міста розпочалася у листопаді 2019 року. За цей час було розроблено відповідну проектну документацію.
Також спеціалісти обох компаній визначили об’єм і напрямки модернізації системи херсонської електромережі. Усе згідно сучасних європейських стандартів.
Загалом для реконструкції системи вуличного освітлення закордонні донори наддадуть кредит у 2,7 мільйонів евро на 9 років. Інна Трибух наголошує, цього терміну достатньо, аби за рахунок проведених робіт місто значно підвищило енергоефективність