У Херсоні провели благодійний забіг «DobroRun» на підтримку онкохворих дітей

На годиннику близько 10 ранку, а у парку «Херсонська фортеця» вже зібрався  аншлаг. Близько сотні херсонців прийшли, аби долучитися до благодійного забігу «DobroRun» та допомогти одужати онкохворій малечі. З нашою знімальною групою діляться, діти – наше майбутнє, тож проігнорувати захід не змогли.

Саме 11 вересня не випадково обрали для проведення заходу, адже у цю дату в Україні відзначають День фізичної культури та спорту. За словами Марини Колокот, благодійний забіг має показати, що чужих проблем не буває.

«DobroRun» – традиція, яку підтримують у різних регіонах України, що тішить волонтерів та організаторів благодійних заходів. Учасником заходу міг стати кожен бажаючий. Натомість однією умовою стало внесення пожертв на сайті або ж під час реєстрації.

За віком всіх учасників було розділено на дві команди, для кожної з яких організатори підготувати різну дистанцію: 500 та 2000 метрів. Аби ж забіг обійшовся без травм, всім учасникам пропонують долучитися до розминки. І лише потім малеча опиняється на старті.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *