У Херсоні з’явиться нова структура «Інститут розвитку міста». Деталі від авторів проекту

У Херсоні з’явиться нова комунальна установа «Інститут розвитку Херсонської міської територіальної громади». Відповідне рішення було ухвалено на останній позачерговій сесії міськради. Чим буде займатися нова структура та чому її необхідно було запровадити у дію раніше? Наша знімальна група зустрілася з авторами проекту та дізналася усі подробиці.

Зазначимо, шо такі комунальні установи вже кілька років діють майже в усіх обласних центрах України і мають високі показники ефективності. Безпосередній досвід роботи структури депутати Херсонської міської ради переймали у львівських колег.

Представники місцевої влади також наголошують, новоутворена структура це не «паперовий» департамент, а дієвий інструмент розвитку міста. Головні функції майбутньої комунальної установи пояснюють так:

До того ж перший проект, який реалізує комунальна установа вже визначений. Це буде школа грантового і проектного менеджменту. Її учасниками зможуть стати усі бажаючи херсонці. Запустити у роботу «Інститут розвитку Херсонської міської територіальної громади» планується вже на початок осені

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *