У Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей відкрили перший комп`ютерний клас завдяки херсонським благодійникам

Дива трапляються! Про це не з чуток знають у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, що поблизу Херсона. Від сьогодні у закладі з`явився сучасний комп`ютерний клас. Шість комп`ютерів та кольоровий принтер стануть у нагоді вихованцям для навчання, особливо у часи пандемії Covid-19. За словами голови БО «Фонд громади Херсона «Захист» Лариси Польської, діти – це майбутнє, тож наша мета, аби вони мали змогу розвиватися та були підготовлені до дорослого життя.

До придбання техніки благодійники поставилися відповідально. Право вибору вони надали справжнім фахівцям, аби комп`ютери та принтер працювали швидко та якісно. Обладнати кабінет новою технікою вдалося за допомогою місцевих благодійників, небайдужих херсонців та соціально-відповідального бізнесу. Керівниця херсонської мережі підприємств TM «ANSERGLOB» Ольга Загребельна запевняє, благодійність – невід`ємна частина сучасного світу. Тож, завжди готові долучитися до допомоги.

Ще донедавна мати сучасний комп`ютерний клас на базі соціального закладу для керівництва та вихованців було неймовірною мрією. Виконуючий обов`язки директора Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Володимир Сагайдак ділиться, пандемія Covid-19 внесла корективи в освітній процес, а повноцінне навчання за допомогою онлайн-засобів здійснити не мали змоги.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *