Української стає більше, а держслужбовці складатимуть іспити. Що з цього приводу думають херсонці?

З 16 липня української мови стає більше! Всі концерти, шоу-програми, культурно-мистецькі, розважальні, видовищні заходи мають проводити державною мовою. Не оминули прописані норми в Законі України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» і видання, які займаються друком та випуском літератури.

Та чи готові херсонці до української в усіх сферах? Відповіді на це питання наша знімальна група шукала у пересічних громадян.

Крім цього, пильну увагу приділяють і держслужбовцям, а саме їх рівню володіння українською мовою. Аби ж оцінка була не суб`єктивна, в Україні стартували іспити з державної мови, де власне можна продемонструвати свої знання.

Першочергово складання іспитів стосується громадян, які є претендентами на державні посади або отримують підвищення і прагнуть стати високопосадовцями.

Та чи грає для херсонців роль, якою мовою з ними спілкуються держслужбовці? Чи дійсно бездоганне володіння українською – є обов`язком для людей, які представляють нашу країну у тій чи іншій структурі?

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *