Від військового до майстра! Херсонський центр народної творчості презентував роботи Анатолія Обельця

Майстер дерев`яної об’ємної мозаїки Анатолій Обелець ознайомлює нашу знімальну групу зі своїм незвичайним мистецтвом, яке відтепер прикрашає стіни світлиці Херсонського центру народної творчості. Серед всіх представлених робіт акцентує увагу саме на іконі «Втеча до Єгипту».

«Дерево мого життя» – виставка з глибоким сенсом, яка не лише розкриває красу зовнішнього світу, а й духовність людини. Квіти, натюрморти, тварини – загалом до експозиції увійшло 47 авторських робіт новокаховського художника. А присвячена вона до важливих українських свят.

Серед учасників антитерористичної операції пан Анатолій був понад рік. Та чи дійсно мистецтво стало реабілітацією для нього? Сам художник пояснює так.

Щодо виготовлення дерев`яного шедевра у техніці «інтарсія», то це робота не з легких. Ескізи, підбір форм, деталей та кольорів – інколи на це витрачається не один місяць. Чимало залежить від задуму автора, який може змінюватись.

Виставка – важливий момент для кожного художника, тож підтримати Анатолія Обельця  приїхала і його дружина Наталія. Саме вона є ідейною натхненницею та помічницею у такій нелегкій справі.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *