Війна, про яку неможливо мовчати! Британські колеги отримали Emmy за репортажі з України

Британський телеканал Sky News отримав Міжнародну премію «Еммі» за висвітлення війни в Україні. ЗМІ нагородили за репортаж «Битва за Бучу та Ірпінь» у перші дні повномасштабного вторгнення.

Не менше увага британських колег прикута і до подій, які розгортаються від 24 лютого 2022 року на території Херсонської області. З перший днів повномасштабного вторгнення Sky News активно співпрацює з командою телеканалу «Херсон плюс». Разом ми розповідаємо, які злочини вчиняють російські військові на окупованих територіях та як наразі виживають місцеві жителі під щільними обстрілами.

Завдяки підпільній роботі оператора “Херсон плюс” тоді ще в окупованому Херсоні, Sky News транслював британцям реальну ситуацію, яка розгорталася в місті.

Наприкінці жовтня 2022 року директор телеканалу «Херсон плюс» Володимир Косюк розповідав журналістам SkyNews про те, що російські військові організували масову евакуацію. А також були перші здогадки, що незабаром окупанти можуть підірвати Каховську гідроелектростанцію і спричинити екологічну катастрофу.

Не залишилася команда британських медійників осторонь і після деокупації правобережжя Херсонщини. Вони також допомагали забезпечити місцевих всім необхідним.

Варто зауважити, що канал Sky News обрали з поміж 2600 заявок медіа з усього світу і чотирьох номінантів-фіналістів у категорії International Emmy Awards for News – новини. Вітаємо наших колег і дякуємо за всебічну підтримку у такий непростий час!

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *