З 4 лютого всі школи Херсона закрили на карантин

Вимушені канікули. У Херсонських школах – карантин. Навчальний процес призупинено із 4 по 8 лютого у зв’язку із стрімким зростанням рівня захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції серед школярів. Таке рішення прийняла міська комісія  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За інформацією медиків, із 27 січня по 2 лютого серед дітей виявлено 1749 випадків захворюваності, що на 819 випадків більше від попереднього тижня. Зі слів заступника начальника Управління освіти Олени Кулик, моніторинг закладів освіти проводиться щоденно – він також підтверджує, кількість хворих учнів збільшується.

На час карантину та після його завершення будуть тримати на контролі і питання опалення навчальних закладів. Деякі із них мають автономні котельні, тож до виходу дітей аудиторії треба буде вчасно прогріти.

Що ж стосується дитячих садочків, то малюки на карантин поки не йдуть. Але в Управлінні освіти просять як батьків, так і адміністрацію садочків дотримуватись певних правил

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *