Забезпечимо деокуповані села на півночі Херсонщини засобами для прання

Волонтерська команда херсонських медійників знову розширює географію допомоги

Проблема із засобами особистої гігієни та побутової хімії на Херсонщині відчувалася із самого початку війни. І в обласному центрі, і в селах на лінії фронту немає найнеобхіднішого – туалетного та господарчого мила, шампунів, прального порошку, зубних щіток та пасти. Необхідні речі для новонароджених – памперси, пелюшки, лосьйони, креми, гелі, присипки, соски, пляшечки для годування, дитяче харчування – це взагалі за межею мрій. А те, без чого не можуть обійтися лежачі хворі, – дорослі памперси та пелюшки – недоступна розкіш. Їх в Херсон завезли з Криму за цінами в 3, а інколи в 5 разів вищими, ніж були до війни.

Нашій волонтерській команді кілька разів вдавалося доставити засоби гігієни та дитяче харчування в Херсон, – розповідає головний координатор волонтерської команди херсонських медійників Ірина Мєзєнцева. – Спочатку це був маршрут через Снігурівку, потім – через Давидів Брід. У другій половині літа та у вересні отримали кілька партій гуманітарної допомоги через Василівку. Але в жовтні жодна посилка з підконтрольної Україні території в Херсон не потрапила – не пропускають, відбирають…

Після вдалого контрнаступу ЗСУ у першій половині жовтня були деокуповані чимало населених пунктів на півночі Херсонщини, найбільші серед яких – Високопілля, Архангельське, Велика Олександрівка, Давидів Брід. У цих районах такий самий дефіцит засобів гігієни.

Завдяки нашим партнерам із Фонду «Східна Європа» цього тижня ми отримали на склад в Одесі більше півтори тони гелів для прання. 120 пляшок по 2,7 літра буде передано ВПО з Херсона, які зараз перебувають в Одесі. Це в першу чергу багатодітні сім’ї та сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю, – розповідає голова ГО «Спілка журналістів «Альтернатива» Володимир Косюк. – Ще 456 таких самих пляшок наші волонтери відвезуть у якості гуманітарної допомоги жителям Великої Олександрівки та до сіл, які знаходяться поруч – Мала Олександрівка, Новодмитрівка, Старосілля.

RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o (Reckitt Benckiser Group) зробила внесок у програму «Шелтер», яка координується Фонд Східна Європа, метою якої є надання невідкладної допомоги внутрішньо переміщеним людям в Україні та місцевому населенню, яке постраждало внаслідок агресії росії. Цього тижня компанія передала 55 тон гуманітарної допомоги із засобами особистої гігієни.

#shelterproject #StandWithUkraine

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *