«Zurich 2021: Про Поліну Райко мовою коміксу». Про результати проекту розповідає Олена Афанасьєва

Графічні замальовки, колажі та навіть пластилінові аплікації. Ці зображення на одному чи кількох аркушах паперу не просто малюнки, а повноцінні розповіді про життя та творчість художниці наївного мистецва Поліни Райко. На Херсонщині завершився унікальний проект для творчої молоді «Zurich 2021: Про Поліну Райко мовою коміксу».

Голова Центру культурного розвитку «ТОТЕМ» Олена Афанасьєва розповідає, основою для цих історій звичайно стала творча постать Поліни Райко. Зважаючи, що більшість учасників були не з Херсонщини та про нашу художницю чули вперше – вони відвідали будинок та місця натхнення майстрині.

Також щоденно відбувалися онлайн-зустрічі з менторкою проекту –художницею коміксів з Берлину Марлен Крауз. Під час цих лекторіїв пані Марлен не лише ділилася з молоддю власним досвідом, а й допомагала кожному учаснику детально пропрацювати задум та його втілення у ескізах.

Олена Афанасьєва додає, під час воркшопу учасники перевіряли свої можливості у створенні коміксів у різних техніках. Серед них, малювання на папері, кахелі чи графічних планшетах. Відрізнялися між собою і самі завдання.

Своїми враженнями від проекту діляться і самі учасники проекту. Вони наголошують, постать Поліни Райко, яка попри усі життєві негаразди змогла вивільнити свою творчу енергію неабияк мотивує розвиватися

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *