Через перебудову у підвалі рушиться п’ятиповерхівка в центрі Херсона

До нашого телеканалу звернулися занепокоєні мешканці пʼятиповерхівки по вулиці Гончарна, 4. Розповідають, що вже три тижні в підвалі будинку тривають будівельні роботи, які руйнують їх помешкання.

Люди не приховують, живуть у страху, що фундамент будинку 1968 року побудови просто не витримає таких кардинальних змін. Тож почали з’ясовувати, на якій підставі здійснюється ремонт та виявили, що підвальне приміщення було продано ЖЕКом ще кілька років тому.

Як без дозволу мешканців відбувся процес продажу-купівлі? Відповідь на це питання не змогла почути і наша знімальна група. У “Виробничо- житловому центрі “АРІАДНА”, який обслуговує будинок нікого з керівництва застати не вдається.

Не вдалося журналістам потрапити і до підвалу. Побачивши камеру будівельники одразу зачинили двері. Натомість, які роботи там ведуться розповідає Вадим Мозговець.

Зазирнути до підвалу наразі можна лише через маленькі вікна. Нововиявлені власники дверей підвалу нікому не відчиняють і відмовляються йти на контакт з мешканцями будинку

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *