Cправа Федоренка: підозрюваний залишився під вартою, розпочався розгляд доказів

Без провокацій та зриву суддівського засідання. У Голопристанському районному суді відбулося чергове слухання по справі Федоренка. Розгляд кримінального провадження розпочався з клопотання прокурора щодо продовження терміну запобіжного заходу підозрюваному Мостовому, термін дії якого закінчувався саме в цей день 20 травня.

Позицію прокурора підтримав і адвокат потерпілих Андрій Пенчарський. Він наголошує, обвинувачений неодноразово здійснював спроби уникнути розгляду справи, затягуючи хід слідства. Підтвердженням цього є те, що в даному суді слухається лише частина справи, яка була виділена в окреме кримінальне провадження через міжнародний розшук підозрюваного.

Нагадаємо, що восени 2018 року на відомого на Херсонщині фермера Андрія Федоренка було здійснено озброєний напад. Автівку спочатку підрізали, а потім розстріляли на трасі Херсон-Феодосія-Керч у Скадовському районі. А умисному замаху на вбивство передували спроба викрадення, а також рейдерські напади на підприємства ТОВ «Славута-Юг» та ПСП «УШБА».

Наразі усі організатори та виконавці замаху на умисне вбивство встановлені, проте під вартою перебуває лише один ймовірний співорганізатор. Тож зважаючи на аргументи сторони обвинувачення і зазначені ризики суд прийняв єдине правильне рішення.

Після цього суддівська колегія Голопристанського районного суду перейшла до розгляду письмових доказів та їх подальшого дослідження. Зважаючи на те, що справа нараховує 24 томи – під час даного засідання вдалося заслухати лише частину документів

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *