День дошкілля відсвяткували у дитячому садочку №15

Їх називають другими матусями та першими вчителями дітей. Вони проводять з малечею безліч годин – навчаючи новим знанням і вмінням, розповідаючи загадкові історії та вигадуючи цікаві ігри. Щорічно, 27 вересня, в Україні відзначають День дошкілля. На одному з таких свят у Херсонському навчально-виховному комплексі №15 побувала і наша знімальна група.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Чечина одразу попереджує, через нові протиепідемічні норми формат заходу трансформували. Тож у актовій залі нас зустрічає старша група та кілька працівників закладу.

Однак попри малу кількість глядачів малеча виступає із неабияким завзяттям. Одразу ж після виступу діти гуртуються навколо свого вихователя – пані Тетяни. Вона розповідає працювати у садочку мріяла з дитинства, однак втілити своє бажання змогла лише 8 років тому.

На зміну цьогорічним випускникам на сцену виходять хлопці середньої групи. Вони помітно хвилюються та підглядаючи один за одним виконують свою хореографічну замальовку. Їх вихователь Юлія Калашнікова не стримує емоцій.

Ще однією частиною святкового дійства стали спортивні змагання на самокатах. Поки менші розбирають прапорці та готуються вболівати – старші діти вже на старті

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *