Фекальна катастрофа в Херсоні. Чи отримають власники затоплених будинків компенсацію

Масштабна аварія на колекторі, залиті нечистотами  будинки. Херсонка Алла Васильчук розповідає про події того вечора, коли в районі вулиці Штурвальної, а це Шуменський мікорайон, сталася аварія на напірному каналізаційному трубопроводі. Напір із смердючої води був заввишки у понад 30 метрів. Пані Алла скаржиться, наслідки розгрібають і досі.

Аби зупинити викид стоків, до робіт було залучено 15 співробітників спецслужб та 6 одиниць спецтехніки. У міській раді відбувся прес-брифінг стосовно аварії під час якого Директор МКП «Херсонський водоканал» Віктор Скобліков пояснює, попри темну пору намагались діяти оперативно.

Найбільше у цій ситуації переймались за людські життя, каже голова Корабельної районної у місті Херсоні ради Наталія Чорненька. Тож у першу чергу вирішували питання щодо їх безпечної ночівлі та захисту майна.

Акцентує пані Наталія увагу і на тому, що з усіх постраждалих будинків лише один потребує повного оновлення. Натомість для точного висновку залучено фахівців, які проводять аналіз приміщень.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *