Крижана пастка виявилася хибною. Рятувальники Херсонщини виїздили на допомогу зграї лебедів

З настанням січневих морозів жителі Херсонщини дедалі більше стали піклуватися про тварин та птахів, адже для них це період виживання. Сьогодні до редакції “Херсон плюс” звернулися місцеві жителі села Садове, що поблизу Херсона, з проханням допомогти врятувати близько 150 лебедів, які гинуть на замерзлій річці Інгулець.

Аналогічна інформація про порятунок була надіслана і до Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області. Отримавши від населення повідомлення про небезпеку для птахів, Аварійно-рятувальний загін виїхали на порятунок зграї лебедів. На місці виявилося, що птахи не потребують допомоги.

“Люди хвилювались, що лебеді можуть примерзнути вночі до криги. Проте, коли рятувальники почали наближатись до птахів, вони просто перемістились на інше місце”, – повідомляє начальник сектору зв`язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС у Херсонській області Квіта Заобурна.

Також пані Квіта зауважила, населення не вперше звертається до Служби порятунку з цього приводу. Проте всі пригоди мають на схожий фінал – птахи або переміщались, або здіймались ввись.

Зазначимо, з подібними ситуаціями зіштовхуються і рятувальники Миколаївщини. Натомість фахівці впевнено заявляють, лебеді добре переносять мороз і можуть довго сидіти на місці нерухомо при цьому зберігають енергію і тепло. Якщо ж лебеді не мають видимих пошкоджень (вирвані пір`я або кров), то це означає, що вони у повному порядку і не потребують сторонньої допомоги.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *