На один день став поліцейським. Херсонські патрульні здійснили мрію 6-річного Богдана

З сиреною та купою повітряних кульок в автівці! Так зранку до дитячого будинку сімейного типу Долошкан завітали працівники патрульної поліції Херсонської області. У Міжнародний день захисту дітей правоохоронці вирішили втілити у життя мрію 6-річного Богдана – стати працівником поліції.

Кілька хвилин очікування і ось хлопець вже з`являється в подарованій формі патрульного працівника. Зніяковілий Богдан від такої кількості уваги все ж ділиться своїми враженнями.

Потрапити до лав правоохоронців, а саме стати працівником патрульної поліції багаторічна мрія малого Богдана. За словами мами хлопця – Наталі Долошкан, щодня діти їй розповідають про власні мрії.

Аби мрія Богдана здійснилася до Міжнародного дня захисту дітей, над цим довелося попрацювати цілою командою. Голова Корабельної районної у місті Херсоні ради Наталя Чорненька ділиться, дізналася про мрію Богдана випадково під час чергового візиту до родини.

Думку пані Наталі підтримує і начальник Управління патрульної поліції в Херсонській області Константин Дронгаль. За його словами, вистачило кілька днів, аби пошити форму та влаштувати свято.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.