Нейрографіка як спосіб реабілітації! Херсонка Наталя Попович допомагає оговтатись в реаліях війни

Одного разу нейрографіка допомогла мені. І коли через війну я опинилась у глухому куті, знову почала створювати по одному малюнку на день. Я знала, що ці практики можуть стати у нагоді багатьом, тож вирішила провести заняття в Інтернеті. Навіть якщо підключиться 1 людина, я допоможу їй»…

Знайомтесь, це херсонка Наталя Попович, яка майже з перших днів війни стала підтримкою для сотні українських жінок. Замість того, аби максимально закопатись у власних проблемах, вона започаткувала онлайн-практики з нейрографіки, під час яких всі разом долають страхи та негативні емоції.

Про те, що нейрографіка дійсно може допомогти пані Наталя знає не з чуток. Бо саме ці практики жінка відкрила для себе перебуваючи на лікуванні раку щитовидної залози. Місяць ізоляції через радіоактивність далася взнаки, тож вона шукала допомоги у психологів, регресологів.

На День народження я намалював першу нейрографічну картину і була здивована, скільки відповідей приховано в нашій підсвідомості, скільки ресурсів та можливостей для життя, про яке ми мріємо. І ключ до цих дверей знаходиться всередині. І цей метод дає алгоритм для побудови реальності та чесної розмови з собою», – розповідає жінка.

Кожен наступний малюнок трансформувався, як і сама Наталя. Адже, щоб змінити ситуацію, вам потрібно змінити себе, своє ставлення, видалити установки та створити нові нейронні з’єднання. На формування яких впливає 2 аспекти: емоції та кількість повторень.

Коридор сприятливих обставин

Зараз херсонка перебуваю в процесі отримання третього диплому нейрографа, який дозволить їй ефективніше працювати з життєвими темами, такими як: самореалізація, стосунки, здоров’я, бізнес, особисте щастя. А отже, ще більше допомагатиме людям.

Про безпеку під час війни у вигляді яскравих малюнків

Чим більше людина заглиблюється у нейрографію, тим краще розуміє, що це не просто яскраві малюнки і спосіб розслабитись. Нейрографія працює з найглибшими рівнями свідомості. А враховуючи те, що модель свідомості людини на 4-9% свідомої і 91-96% підсвідомої діяльності, то це унікальна можливість розкрити себе.

Нейрографіка забезпечує нас енергією для вирішення задач, адже відбувається глибока, точна настройка людини на подальші дії, що раніше здавались нам нереальними або ж складними. Під час практики я обираю певний алгоритм, який допомагає мені якісно пропрацювати певну тему і після 7 кроків ми занурюємось у себе. Я практикую і пропоную учасникам заходу поділитися своїми враженнями з кожного етапу. Оскільки ми зосереджені на своїх враженнях, нам потрібно навчитися їх фіксувати і описувати»,- каже пані Наталя

Зокрема, повномасштабне вторгнення російських військових на територію України принесло із собою постійний страх за власне життя та життя рідних. Через що люди змушені ховатися у бомбосховищах, підвалах та дотримуватись правила двох стін. Тож символічно першу практику Наталя Попович провела на тему «Безпека»:

Я взяла алгоритм, який допомагає позбутися всього емоційного напруження. Це призвело до того, що працюючи зі своїми думками, почуттями, емоціями та відчуттями в організмі, учасниці практик багато плакали. Зрештою, важливо звернути увагу на все, що трапляється з вами під час практики. Це дає багато відповідей, розуміння, надсилає запит на саму глибину підсвідомості.»

Роботи нейрографіки на тему здоров’я

Окрім цього, учасниці створили ще чимало малюнків на тему: «Страх невизначеності», «Скидання негативних емоцій», «Коридор сприятливих обставин» та інші. А для тих, хто переймається, що не впорається під час практики, Наталя Попович записала кілька роз’яснювальних відео-уроків. Саме там вона розповіла, які інструменти необхідно використовувати та як правильно створити нейрографічний малюнок:

Нейрографічна лінія не повинна повторюватись на кожній ділянці свого руху. Вона йде саме туди, де ми не очікуємо її побачити. Лінія йде з опором. І що ще важливо – кути у нейрографіці мають бути згладженими. Тож варто ще попрактикуватись малювати нейрографічні лінії. І пам’ятайте, кожен може намалювати нейрографію. Дотримуючись правила чистого аркуша, ви створюєте свій малюнок. І всі будуть унікальними!»

Зауважимо, кожен з вашого запиту вимагає певного часу для створення нових нейронних зв’язків. Якщо в темі ви вже знаходитесь на етапі реалізації, то для змін вистачить створити 2-3 малюнки. До того ж, вибрану тему можна малювати кейсом – це серія картин, яка трансформує ваші установки.

Колір, який приносить радість у воєнні будні

Червоний, зелений, жовтий чи навіть чорний – на одній нейрографії поєднано чимало різноманітних кольорів. Саме тому, одним із пунктів у ході підготовки до практики є наявність маркерів та олівців. Зі слів херсонки, із усіх запропонованих краще обирати акварельні олівці, бо вони дозволяють придавати вашому малюнку різні відтінки та яскравість. А ось вибір кольору вже залежить від вашого внутрішнього бажання:

Ви можете вибрати ті кольори, які є звичними для вас або улюбленими, проте куди цікавіше довіритись Всесвіту. Ось просто заплющуєте очі і бере будь-який. Вже потім відкриває і продовжуєте процес. У практиці важливо досягти ефекту «мені подобається мій малюнок», оскільки позитивні враження впливають на процес побудови нових нейронних зв’язків, що призводить до трансформації!»

До речі, промалювати можна будь-що, тож пані Наталя радить не зупинятись лише на негативних емоціях. За допомогою малюнків цілком можливо моделювати бажання, насичувати себе і мету енергією, притягувати людей, події, промальовувати нові щасливі сценарії вашого життя.

Нейрографія розширює кордони

Попри те, що нейрографія доволі-таки популярна практика, добре знайомі з нею ще далеко не всі. Врахувавши це, Наталя Попович вирішила не покидати улюблену справу навіть після евакуації з Херсона до Стокгольму (Швеція) і вже має позитивний результат. Наразі її практики проходять в офлайн-форматі, а учасницями є як українки-переселенки, так і місцеві жителі. З нами поділилася власним відео з першої зустрічі.

А ось про першу зустріч пані відгукується так:

Люди у захваті, адже у Стокгольмі мало хто знає про нейрографіку і подібні практики. Тож я готова проводити такі зустрічі з жінками і надалі. Це шанс ближче знайомити шведок з українками. І розповідати нашу історію!»

Тож, сподіваємось, що такі спільні практики не лише допоможуть учасницям позбутися негативних емоцій, внутрішніх блоків, а й стануть нагодою ще більше розповісти шведам про нашу країну!

Автор: команда «Херсон плюс»

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.