“Справа Федоренка”: перейшли до розгляду по суті, але суд надав підозрюваному шанс вийти на волю

У гучній справі Федоренко нарешті відбулися суттєві зрушення. На цих кадрах прокурор Херсонської обласної прокуратори Павло Мошковський зачитує суддівській колегії обвинувальний акт відносно підозрюваного Артема Мостового. Зазначимо, що справа містить кілька томів, тож лише оголошення скороченого варіанту звинувачень тривало близько години.

Нагадаємо, що вже три роки відомий на Херсонщині фермер Андрій Федоренко намагається домогтися справедливого суду по резонансним подіям 2018 року, під час яких його намагалися вбити. На момент зухвалого нападу керівник фермерських підприємств перебував у машині з двома підлеглими. Усі зазнали поранень різної ступені тяжкості та дивом вцілили.

Наразі усі особи злочинної групи, причетної до замаху на умисне вбивство встановлені, однак винні і досі не понесли законе покарання. До того ж під вартою перебуває лише один фігурант у справі – ймовірний організатор. Тож під час судового засідання прокурор подав клопотання про проводження запобіжного заходу Мостовому, термін якого закінчується 20 травня.

Адвокат потерпілих Андрій Пенчарський наголошує, розглядати продовження терміну запобіжного заходу в останній день його дії досить ризиковано. Адже вже неодноразово такі засідання зривалися стороною захисту.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *