У ХНТУ відкрили сучасний “co-working space”: перші лекторки Олександра Книга та Марина Борисова

Як розпочати власну справу з нуля? Чому не потрібно боятися трансформацій бренду? Та врешті як вписати своє ім’я у світ моди? Про все це дизайнерка Олександра Книга та бізнесвумен Марина Борисова знають не з чуток. Обидві в українській фешн-індустрії вже кілька років та мають успішно реалізовані торговельні марки. Нині ж цим досвідом у форматі «живого діалогу» діляться з творчою молоддю Херсона.

Поспілкуватися з майбутніми дизайнерами одягу, взуття, прикрас, інтер’єрів Олександра Книга і Марина Борисова змогли у рамках проекту «Active Citizens» який реалізували на кафедрі дизайну ХНТУ. За фінансової підтримки британської ради одну з аудиторій було перетворено у сучасний «co-working space».

Завідувачка кафедри дизайну Олена Чепелюк зазначає, їх факультет не боїться експериментувати. Тож постійно шукає нові підходи у навчанні. Адже професія «дизайнер» це не лише вміння гарно малювати. Фінансова грамотність, маркетинг та знання різних мов, – розкривати специфіку цих сфер мають саме на практиці.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.