У Новій Каховці відкрили «ПАРК ЮРСЬКОГО ПЕРІОДУ» за сприяння БФ «НАМ ТУТ ЖИТИ!»

Вони кивають головою, махають хвостом та кліпають очима. А ще можуть раптово загарчати. Інтерактивні динозаври змінили своє розташування – оселившись цього року у Новій Каховці. Відкриття оновленого «ПАРКУ ЮРСЬКОГО ПЕРІОДУ» за сприяння Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» відбулося як і годиться яскраво та масштабно. Лише в перший день парк відвідали більше 1500 людей.

Голова політичної партії Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Геннадій Лагута розповідає, ще торік було вирішено, що «ПАРК ЮРСЬКОГО ПЕРІОДУ» стане пересувним майданчиком. Аби якомога більше дітей мали змогу побачити динозаврів.

Геннадій Лагута додає, відкрили парк саме влітку, бо малеча на канікулах може проводити тут своє дозвілля цікаво та пізнавально. Крім того, враховували і розташування локації, аби вона була зручною та комфортною для жителів і гостей міста.

Нагадаємо, що парк налічує 13 автоматизованих динозаврів у реалістичному розмірі. Їх розмір, вага, структура шкіряного покрову та кольорове забарвлення повністю відповідають опису науковців

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *