Завдяки волонтерському руху люди знаходять один одного

В черговий раз волонтерська команда херсонських медійників завезла гуманітарну допомогу в села Снігурівської громади.

Останніми тижнями логістика закупівлі та доставки продуктових наборів у Херсоні ускладнилася. Перебої із мобільним зв’язком та інтернетом, величезні черги на гуртових базах, дефіцит продуктів харчування – все це призводить до того, що формування та відправка однієї машини в села на лінії фронту займає 3-4 дні, замість 1-2 днів, як це було ще в середині жовтня.

Ми прийняли рішення: замість хліба, який за 3 дні точно зачерствіє, доповнити наші продуктові набори пряниками, печивом або сушками, – розповідає голова ГО «Спілка журналістів «Альтернатива» Володимир Косюк. – І наші сушки з ванільною глазур’ю на в’язках зробили справжній фурор у Снігурівській громаді.

Але найбільше враження навіть не від того. Люди зі Снігурівського району пости у Фейсбук головного координатора волонтерської команди з Херсона Ірини Мєзєнцевої сприймають як повноцінний інформаційний майданчик для спілкування.

Мені дуже приємно, коли під моїми постами, люди, яким ми допомагаємо, пишуть не лише слова вдячності, а ще й знаходять знайомі обличчя, передають привіти один одному, цікавляться станом здоров’я своїх рідних та домовляються про майбутню зустріч, – розповідає керівник проєкту «Допомога селам на лінії фронту» Ірина Мєзєнцева. – Особливо, коли люди не бачилися вже кілька місяців і ось знайшли один одного, нехай навіть віртуально. У наші часи це велике щастя!

Ми провели невеличке опитування серед жителів сіл Снігурівської громади: «Чого чекаєте найбільше?». На першому місці були відповіді: «Перемоги!», «ЗСУ!» та «Звільнення від окупантів». А на другому – «Волонтерської допомоги» і «Щоб Україна про нас не забувала!». Причому між цими поняттями люди ставлять знак рівняння – якщо буде гуманітарна підтримка від українських волонтерів, значить все буде У К Р А Ї Н А!!!

Проект здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та CARE Deutschland в рамках Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність».

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *