Отримати професію столяра на Херсонщині можна в оновленому навчально-практичному центрі з деревообробки

Сучасні умови для навчання та якісна підготовка робітничих спеціальностей. Відтепер студенти Херсонського вищого професійного училища №2 мають змогу опановувати ази «столяра» в оновленому навчально-практичному центрі з деревообробки.

Загалом, до цеху було закуплено 11 верстатів та 40 видів ручних електрифікованих інструментів. Майстри виробничого навчання не приховують, до цього техніка не змінювалася понад 30 років.

Придбати нове обладнання керівництву училища вдалося завдяки державній програмі з підтримки закладів професійно-технічної освіти. Директор Олександр Супрун ділиться, даний проект Міністерства освіти і науки України існує з 2016 року, однак участь у ньому вони взяли вперше.

Пан Олександр додає, на меті даної програми – вдосконалення мережі профтехосвіти задля їх розвитку. Так як більшість закладів не спроможні оновити матеріально-технічну базу самостійно.

А ось майстер Олексій Мацалковський впевнений, такі зміни ще й підвищать престиж професії «столяр». Адже на сьогодні ринок праці має значну потребу в цих фахівцях.

Матеріал підготовлено в межах програми «Сильні медіа – сильне суспільство», що реалізується ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні». Думки, виражені в цій публікації, відображають виключно точку зору авторів.

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *