«Херсон плюс» – нашій інформації можна довіряти!

Хто з херсонських ЗМІ опинився на мапі перевірених джерел інформації від «Фільтру» – національного проєкту з медіаграмотності?

У 2021 році Міністерство культури та інформаційної політики України запустило проєкт з медіаграмотності «Фільтр». На диво, завдання національного проєкту в точності збігалися із завданнями, які перед собою ставив телеканал «Херсон плюс» наприкінці 2021-го та на початку 2022 року у проєкті «Інформаційна гігієна для депутатів місцевих рад». Це – боротьба з фейками та дезінформацією, пояснення що таке «джинса», оприлюднення інформації про власників ЗМІ та їхній вплив на стрічки новин, викриття російських наративів у херсонських ЗМІ, лікбез по роботі із соцмережами.

Цього тижня «Фільтр» оприлюднив мапу перевірених джерел інформації. Все дуже просто – на карті України тиснете на область, яка вас цікавить, і дізнаєтеся, які ЗМІ працюють за усіма журналістськими стандартами, і одразу можете відвідати їхні сайти.

Ми над цим довго працювали. І дуже раді, що і Міністерство культури та інформаційної політики України, і партнери зі створення такої мапи – Інститут масової інформації (ІМІ) та «Інтерньюз-Україна» відзначили наші зусилля. «Херсон плюс» – якісне джерело інформації! І ми цим пишаємося, – поділився новиною директор телеканалу «Херсон плюс» Володимир Косюк. – Під час війни споживати правдиву та перевірену інформацію вкрай важливо. «Херсон плюс» – єдиний місцевий херсонський мовник, який зберіг редакцію, продовжує працювати, виплачувати зарплати та сплачувати податки, зберіг мовлення, на жаль, лише у форматі онлайн.»

З березня 2022 року журналістський колектив вже реалізував кілька масштабних проєктів, серед яких «Дніпровські плавні в окупації», «Вижити в окупації» та «Голос окупованого Херсона», – розповідає головний редактор телеканалу «Херсон плюс» Ірина Мєзєнцева. – Так само з березня на базі нашої редакції була створена волонтерська команда херсонських медійників «Херсон плюс». За 7 місяців роботи ми допомогли, а інколи й врятували від голоду, десятки тисяч людей, завозили волонтерську допомогу до десятків сіл на лінії фронту. І не лише на Херсонщині, а й на Миколаївщині – у Снігурівську громаду. Тож правдива, об’єктивна, перевірена інформація та добрі справи – допомога людям в окупації – це кредо нашої роботи!»

Перевіреними джерелами інформації на Херсонщині також були названі «Суспільне. Херсон», Медіаплатформа «Вгору» та інтернет видання «Мост».

Можливо, вам також сподобається…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *